KOMUNIKAT STAROSTY GŁOGOWSKIEGO ZWIĄZANY Z ORGANIZACJĄ PRACY URZĘDU W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA [AKTUALIZACJA 10.05.2021 r.]

GN.6840.3.2019

Starosta Głogowski informuje, że na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Głogowie, ul.Sikorskiego 21, w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem http://bip.powiat.glogow.pl/  i www.bip.duw.pl oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Głogowie został wywieszony wykaz nieruchomości Skarbu Państwa położonej w obrębie 0012 Górkowo Miasta Głogowa oznaczonej nr 19/3, przeznaczonej do zbycia w drodze bezprzetargowej.

Wykaz podlega wywieszeniu przez okres 21 dni tj. od dnia 04.03.2020 r. do dnia 25.03.2020 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Głogowie ul.Sikorskiego 21, II piętro, pokój 212 lub pod nr telefonu 76 72 82 840, 844.

Starosta Głogowski

Wykaz w formacie PDF.

Informacja o wykazie w formacie PDF.