Zmiana organizacji pracy Wydziału Administracji Budowlanej

Starosta Głogowski uprzejmie informuje, iż od dnia 12 września 2016 r. nastąpi zmiana organizacji pracy Wydziału Administracji Budowlanej Starostwa Powiatowego w Głogowie, której celem jest skrócenie terminu rozpatrywania składanych wniosków i zgłoszeń oraz usprawnienie pracy Wydziału.

Przyjmowanie interesantów (m.in. Inwestorów, Pełnomocników, Projektantów) w toczących się postępowaniach administracyjnych, nastąpi po uprzednim umówieniu się na konkretny termin, tj.: dzień i godzinę, z pracownikiem merytorycznym rozpatrującym sprawę (złożony wniosek, zgłoszenie) pod numerem telefonu: 76 7282807 oraz osobiście w Sekretariacie Wydziału w pokoju nr 20 (parter budynku).

Wszelkie dodatkowe informacje będzie można uzyskać w Sekretariacie Wydziału Administracji Budowlanej w pokoju nr 20 (parter budynku) oraz pod numerem telefonu: 76 7282807.