Informacja o wynikach naboru

W Starostwie Powiatowym w Głogowie, ul. Sikorskiego 21, 67-200 Głogów, przeprowadzono otwarty i konkurencyjny nabór na stanowisko:

INSPEKTOR w Biurze Rady i Zarządu

Do zatrudnienia wybrana została kandydatka Pani Anna Knapik zamieszkała  w Głogowie.

Uzasadnienie wyboru

Kandydatka spełniła wszystkie wymogi formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko Inspektor w Biurze Rady i Zarządu, posiada wymagane w ogłoszeniu wykształcenie wyższe oraz wymagany staż pracy, ponadto kandydatka uzyskała najwyższą liczbę punktów z drugiego etapu naboru tj. rozmowy kwalifikacyjnej.

STAROSTA GŁOGOWSKI