Prosimy o udział w konsultacjach

Starosta Głogowski Jarosław Dudkowiak informuje, że Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju rozpoczęło konsultacje publiczne projektu Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023.

Program określa kierunki działań oraz priorytety inwestycyjne w zakresie rozwoju sieci dróg krajowych. W związku z prowadzeniem prac zmierzających do przyjęcia Programu.

Starosta Głogowski serdecznie zaprasza do udziału w konsultacjach projektu Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023 w terminie od 22 grudnia 2014 r. do 30 stycznia 2015 r. Formularz konsultacyjny może wypełnić zarówno instytucja jak i osoba fizyczna. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju -

Strona Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju

Konsultacje są niezwykle ważne dla mieszkańców naszego regionu, ponieważ Budowa obwodnicy Głogowa została wpisana na rezerwowa listę zadań inwestycyjnych w zakresie budowy obwodnic. Biorąc udział w konsultacjach możemy zasygnalizować jak ważne jest dla nas, aby Budowa obwodnicy Głogowa została wpisana na listę podstawową zadań inwestycyjnych ujętych w Programie Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023.

Poniżej zamieszczamy naszą propozycję już wypełnionego formularza konsultacyjnego, który należy jedynie uzupełnić o własne dane osobowe oraz podpis i wysłać na wskazany adres (w wersji elektronicznej lub tradycyjnie).
Pobierz wypełniony formularz konsultacyjny [DOC - 54 KB]