Czasowe ograniczenia w funkcjonowaniu Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Głogowie

W związku z sytuacją epidemiczną i absencją części pracowników Starostwa nastąpi chwilowe przez okres 2-3 tygodni  utrudnienie z dostępem do wydziału komunikacji.

Dlatego prosimy, aby w tym czasie ograniczyć wizyty do spaw pilnych.

Prosimy, aby do Wydziału Komunikacji umawiali się telefonicznie  tylko klienci, którzy zakupili samochody nowe lub sprowadzane z zagranicy.

UWAGA!

Klienci którzy zakupili pojazd w kraju już zarejestrowany (z polskimi tablicami rejestracyjnymi)  muszą dokonać zgłoszenia  w Wydziale Komunikacji w ciągu 30 dni, mogą zgłosić zakup pojazdu wypełniając i składając formularz  wraz z kopią dowodu zakupu pojazdu w punkcie informacyjnym starostwa lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej bądź elektronicznej.

Formularz zawiadomienie o nabyciu pojazdu: https://archiwum-powiatglogow.bip.net.pl/?p=document&action=save&id=8004&bar_id=1552

Formularz oświadczenie zbycie pojazdu: https://archiwum-powiatglogow.bip.net.pl/?p=document&action=show&id=7998&bar_id=1552

W przypadku wysyłania formularza pocztą tradycyjną decyduje data stempla pocztowego.

Korespondencję pocztą tradycyjną należy kierować na adres:

Starostwo Powiatowe w Głogowie ul. Sikorskiego 21, 67-200 Głogów

Korespondencję elektroniczną na adres e-mail kd@powiat.glogow.pl lub poprzez platformę ePUAP

Po unormowaniu sytuacji będzie można umawiać się w dotychczasowym trybie na wizyty związane z rejestracją pojazdów.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy. O zmianach w funkcjonowaniu Wydziału Komunikacji będziemy Państwa informować na bieżąco.

To trudna sytuacja zarówno dla mieszkańców oraz pracowników, którzy pracują w wydziale komunikacji w znacznie ograniczonym składzie. Dlatego bardzo prosimy Państwa o wyrozumiałość, gdyż najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich.