KOMUNIKAT STAROSTY GŁOGOWSKIEGO ZWIĄZANY Z ORGANIZACJĄ PRACY URZĘDU W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA [AKTUALIZACJA 10.05.2021 r.]

38. Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Zgodnie z wieloletnią tradycją Starosta Głogowski Jarosław Dudkowiak uczci 13. grudnia pamięć osób represjonowanych w czasie Stanu Wojennego - składając wiązankę kwiatów pod tablicą poświęconą działaczom Solidarności internowanym w głogowskim Zakładzie Karnym (tablica umieszczona jest w murze zakładu obok wejścia).
Starosta złoży kwiaty 13.12.2019 roku o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby upamiętnić to wydarzenie.