Z A W I A D O M I E N I E

Uprzejmie zapraszam na XLI sesję Rady Powiatu Głogowskiego, która odbędzie się w dniu 24 lipca 2018 r. (wtorek) o godz. 16:00 w sali 225 Starostwa Powiatowego w Głogowie.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu Nr XL/2018 z dnia 12 czerwca 2018 r. z sesji Rady Powiatu Głogowskiego.
  4. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie dostosowania sieci szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych do nowego ustroju szkolnego wprowadzonego ustawą – Prawo oświatowe oraz ustalenia sieci szkół ponadpodstawowych i specjalnych, mających siedzibę na obszarze powiatu głogowskiego na okres od dnia 1 września 2017 r. do dnia
    31 sierpnia 2019 r.
  5. Projekt uchwały w sprawie ustalenia regulaminu określającego niektóre zasady wynagradzania za pracę oraz przyznawania dodatków do wynagrodzenia nauczycielom zatrudnionym w oświatowych jednostkach organizacyjnych prowadzonych przez powiat głogowski.
  6. Projekt uchwały w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych oraz harmonogramu dyżurów aptek działających na terenie Powiatu Głogowskiego na okres:
    od 1 sierpnia 2018 r. do 31 grudnia 2018 r.
  7. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy nieruchomości.
  8. Projekt uchwały w sprawie powołania doraźnej Komisji Statutowej Rady Powiatu Głogowskiego.
  9. Projekt uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia dla Przewodniczącego Zarządu Powiatu Głogowskiego.
  10. Projekt uchwały w sprawie zmian w wieloletniej prognozie finansowej Powiatu Głogowskiego uchwalonego Uchwałą Rady Powiatu Głogowskiego Nr XXXVI/194/2017 z dnia 28 grudnia 2017 r.
  11. Projekt uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Głogowskiego na 2017 r. uchwalonego Uchwałą Rady Powiatu Głogowskiego Nr XXXVI/195/2017 z dnia 28 grudnia 2017 r.
  12. Sprawozdanie Starosty z prac Zarządu między sesjami Rady.
  13. Interpelacje, zapytania i wnioski radnych.
  14. Sprawy różne i oświadczenia radnych.
  15. Zamknięcie sesji.

Rady Powiatu Głogowskiego