XIX sesja Rady Powiatu Głogowskiego

Uprzejmie zapraszam na XIX sesję Rady Powiatu Głogowskiego, która odbędzie się w dniu 19 września 2016 r. (poniedziałek)  o godz. 16:00 w sali 225  Starostwa Powiatowego w Głogowie, przy ul. Sikorskiego 21.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu Nr XVII/2016/2016 z dnia 14 czerwca 2016 r. oraz Nr XVIII/2016 z dnia
    29 lipca 2016 r. z sesji Rady Powiatu Głogowskiego,.
  4. Informacja o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Głogowskiego
    za I półrocze 2016 roku.
  5. Informacja o przebiegu wykonania budżetu Powiatu Głogowskiego za I półrocze 2016 roku.
  6. Informacja o pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Głogowie za I półrocze 2016 r.

6.1. Sprawozdanie ze stanu realizacji Programu przeciwdziałania bezrobociu oraz aktywizacji
        lokalnego rynku pracy.

1. Informacja o wykonaniu Programu Ochrony Środowiska w powiecie głogowskim za I półrocze 2016 r.
  2. Informacja o stopniu zaawansowania realizowanych inwestycji w I półroczu 2016 roku.
  3. Projekt uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za usuwanie pojazdów z dróg
    i przechowywanie ich na parkingu strzeżonym oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu.
  4. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XVII/108/2016 Rady Powiatu Głogowskiego
    z dnia 14 czerwca 2016 r. w sprawie ustalenia rozkładu pracy aptek ogólnodostępnych, działających na terenie Powiatu Głogowskiego na okres: od 1 lipca 2016 r. do 31 grudnia 2016 r.
  5. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia „Powiatowego Programu Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych na lata 2016 – 2021”.
  6. Projekt w sprawie określenia szczegółowych warunków umorzenia w całości lub w części, łącznie
    z odsetkami, odroczenia terminu płatności, rozłożenia na raty lub odstępowania od ustalenia opłaty
    za pobyt dziecka w pieczy zastępczej, w zakładzie opiekuńczo - leczniczym, w zakładzie pielęgnacyjno - opiekuńczym lub w zakładzie rehabilitacji leczniczej.
  7. Projekt uchwały w sprawie zmian w wieloletniej prognozie finansowej Powiatu Głogowskiego uchwalonego Uchwałą Rady Powiatu Głogowskiego Nr XI/71/2015 z dnia 30 grudnia 2015 roku.
  8. Projekt uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Głogowskiego na 2016 rok uchwalonego Uchwałą Rady Powiatu Głogowskiego Nr XI/72/2015 z dnia 30 grudnia 2015 roku.
  9. Projekt uchwały w sprawie Statutu Powiatu Głogowskiego.
  10. Projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia wniosku o wyrażenie zgody na rozwiązanie stosunku pracy z radnym Rady Powiatu Głogowskiego.
  11. Sprawozdanie z działalności stałych Komisji Rady Powiatu Głogowskiego za I półrocze 2016 r.
  12. Informacja o aktualnej sytuacji Głogowskiego Szpitala Powiatowego Sp. z o.o.
  13. Sprawozdanie Starosty z prac Zarządu między sesjami Rady.
  14. Interpelacje, zapytania i wnioski radnych.
  15. Sprawy różne i oświadczenia radnych.
  16. Zamknięcie sesji.

Rady Powiatu Głogowskiego