KOMUNIKAT STAROSTY GŁOGOWSKIEGO ZWIĄZANY Z ORGANIZACJĄ PRACY URZĘDU W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA [AKTUALIZACJA 10.05.2021 r.]

Informacja o skróconym czasie pracy w okresie upałów

Zgodnie z zarządzeniem Starosty Głogowskiego Jarosława Dudkowiaka, informujemy, że w okresie upałów, skrócony został czas pracy pracowników Starostwa Powiatowego w Głogowie.

Od  26.06.2019r. do 28.06.2019r. Starostwo Powiatowe w Głogowie będzie czynne w godz. Od 07:00 do 14:00, z wyłączeniem Wydziału Komunikacji, który w wyżej wymienionym terminie będzie czynny od godz. 7:30 do 14:30.

Zarządzenie nr 35/2019 w sprawie skrócenia czasu pracy na okres upałów w formacie PDF.