Bez Kategorii

Ogólna klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 26 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Głogowie jest Starosta Głogowski.
Z Administratorem można skontaktować się pod nr tel. 76 72 82 801, email: starostwo@powiat.glogow.pl lub pisemnie na adres:
Starostwo Powiatowe w Głogowie ul. Sikorskiego 21, 67-200 Głogów.
2. Inspektorem Ochrony Danych w Starostwie Powiatowym w Głogowie jest P. Tomasz Wadas; tel. +48 509 737 586; email: iod@powiat.glogow.pl.
3. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie ustawowych zadań Urzędu lub zgody osoby, której dane dotyczą. Jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, osoba, której dane dotyczą ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przez przepisy prawa.
5. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.
6. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do: dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych w przypadku przetwarzania na podstawie zgody oraz w sposób zautomatyzowany, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
7. Każdej osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Obowiązki informacyjne.

Informacje o przetwarzaniu danych:

Klauzule:

Inne:

Starosta Głogowski informuje, że na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Głogowie, ul.Sikorskiego 21, w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem http://bip.powiat.glogow.pl/ oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Głogowie został wywieszony wykaz nieruchomości Skarbu Państwa położonej w obrębie Grodziec Mały gm. Głogów oznaczonej nr 55, 57, 112, 495, 496,497, przeznaczonej do zbycia w drodze darowizny  na rzecz Gminy Głogów.

Wykaz podlega wywieszeniu przez okres 21 dni tj. od dnia 29.06.2018 r. do dnia 20.07.2018 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Głogowie ul.Sikorskiego 21, pok. 212, tel. 76 72 82 844.

Wykaz Grodziec Mały

Komunikat Starosty Głogowskiego

W dniu 6 czerwca br. na terenie powiatu głogowskiego zostaną uruchomione dwukrotnie syreny alarmowe.

Pierwszy raz o godz. 10.00: modulowany dźwięk syreny w okresie trzech (3) minut - jako sygnał OGŁOSZENIE ALARMU;

Drugi raz o godz. 11.00: ciągły dźwięk syreny w okresie trzech (3) minut - jako sygnał ODWOŁANIE ALARMU

Uruchomienie syren przeprowadzone jest w ramach powiatowego treningu uruchomiania systemów i urządzeń alarmowych, w celu sprawdzenia ich sprawności i zdolności do działania, na potrzeby ochrony ludności
w różnych sytuacjach zagrożeń.

Mieszkańcy nie realizują praktycznie przedsięwzięć ochronnych.

Starosta Głogowski informuje, że na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Głogowie, ul.Sikorskiego 21, w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem http://bip.powiat.glogow.pl/ oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Głogowie został wywieszony wykaz nieruchomości Skarbu Państwa położonej w obrębie Klucze gm. Głogów oznaczonej nr 180/1, 180/2 i 181,przeznaczonej do zbycia w drodze darowizny na rzecz Gminy Głogów.
Wykaz podlega wywieszeniu przez okres 21 dni tj. od dnia 25.05.2018 r. do dnia 15.06.2018 r.

JAROSŁAW DUDKOWIAK

Informacja o wywieszeniu wykazu.

Wykaz nieruchomości Klucze.

Zarząd Powiatu Głogowskiego informuje, że na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Głogowie, ul. Sikorskiego 21, w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem http://bip.powiat.glogow.pl/ oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Głogowie został wywieszony wykaz nieruchomości Powiatu Głogowskiego przeznaczonych do sprzedaży, na sprzedaż działki zabudowanej nr 41 o pow. 0,5233 ha stanowiącej własność Powiatu Głogowskiego położonej w Głogowie w obrębie 0004 Chrobry przy ul. Lipowej 10.

Wykaz podlega wywieszeniu przez okres 21 dni tj. od dnia 20.04.2018 r. do dnia 10.05.2018 r.

Dodatkowych informacji udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Głogowie, ul. Sikorskiego 21, pok. 212 tel. 76/7282844.

JAROSŁAW DUDKOWIAK

Pobierz wykaz w formacie PDF