Bez Kategorii

Zarząd Powiatu Głogowskiego informuje, że na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Głogowie, ul. Sikorskiego 21, w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem http://bip.powiat.glogow.pl/ oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Głogowie został wywieszony wykaz nieruchomości Powiatu Głogowskiego przeznaczonych do sprzedaży, na sprzedaż działki zabudowanej nr 41 o pow. 0,5233 ha stanowiącej własność Powiatu Głogowskiego położonej w Głogowie w obrębie 0004 Chrobry przy ul. Lipowej 10.

Wykaz podlega wywieszeniu przez okres 21 dni tj. od dnia 20.04.2018 r. do dnia 10.05.2018 r.

Dodatkowych informacji udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Głogowie, ul. Sikorskiego 21, pok. 212 tel. 76/7282844.

STAROSTA GŁOGOWSKI

JAROSŁAW DUDKOWIAK

Pobierz wykaz w formacie PDF

Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej

Budowa lub modernizacja dróg lokalnych

logotypy projektu

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja typu "Budowa lub modernizacja dróg lokalnych" pn.

"Przebudowa drogi powiatowej 1015D w . Ruszowice - od skrzyżowania rondo do ul. Poniatowskiego" mająca na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego w miejscowości Ruszowice współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Uwaga !!!

W związku z prowadzeniem akcji podjęcia niewypału z czasu II Wojny Światowej z terenu budowy obok urzędu - Starostwo Powiatowe pozostanie zamkniete od godz 11.00 (dzisiaj 24.01.2018r.) - aż do momentu zakończenia akcji. Przepraszamy.

NABÓR NA STANOWISKO GEODETY

Głogów, dn. 2017-05- 24

DYREKTOR POWIATOWEGO OŚRODKA DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ W GŁOGOWIE OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO GEODETY

Czytaj więcej: NABÓR NA STANOWISKO GEODETY