Zarząd Powiatu Głogowskiego informuje, że na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Głogowie, ul. Sikorskiego 21, w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem http://bip.powiat.glogow.pl/ oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Głogowie został wywieszony wykaz nieruchomości Powiatu Głogowskiego przeznaczonych do dzierżawy w trybie bezprzetargowym, na dzierżawę 9 m2 działki nr 61 o pow. 0,3276 ha  stanowiącej własność Powiatu Głogowskiego położonej w Głogowie w obrębie 0004 Chrobry przy ul.Sikorskiego 21.

Dodatkowych informacji udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Głogowie, ul.  Sikorskiego 21,  pok. 212 tel. 76/7282844.

STAROSTA GŁOGOWSKI

Czytaj wykaz nieruchomości Powiatu Głogowskiego przeznaczonych do dzierżawy w trybie bezprzetargowym, na dzierżawę 9 m2 działki nr 61 o pow. 0,3276 ha  stanowiącej własność Powiatu Głogowskiego położonej w Głogowie w obrębie 0004 Chrobry przy ul.Sikorskiego 21.