We wtorki i czwartki wydłużone godziny przyjęć mieszkańców w Wydziale Komunikacji

Uprzejmie informujemy, że w związku z pojawiającymi się trudnościami z rejestracją pojazdów wynikającymi z wdrożenia systemu teleinformatycznego CEPiK 2.0 zmieniamy godziny przyjmowania interesantów w Wydziale Komunikacji. W dwa dni tygodnia tj. wtorek i czwartek Wydział Komunikacji będzie czynny dłużej dla mieszkańców - od godz. 7:40 do godz. 15:10. W pozostałe dni tygodnia bez zmian, od godz. 8:00 do 14:30. Kasa w Starostwie również będzie czynna w tych godzinach.