ZAWIADOMIENIE O SESJI

Uprzejmie zapraszam na XXVII sesję Rady Powiatu Głogowskiego, która odbędzie się w dniu 07 marca 2017 r. (wtorek) o godz. 16:00 w sali 225  Starostwa Powiatowego w Głogowie, przy ul. Sikorskiego 21.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu Nr XXVI/2017 z dnia 6 lutego 2017 r.
  4. Informacja o pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Głogowie w 2016 r.
  5. Projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia informacji i dokonania oceny stanu bezpieczeństwa przeciwpożarowego Powiatu Głogowskiego za 2016 r.
  6. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia informacji nt. stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie Powiatu Głogowskiego oraz efektów pracy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie za 2016 r.
  7. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia informacji o stanie bezpieczeństwa sanitarnego Powiatu Głogowskiego za 2016 r.
  8. Sprawozdanie z realizacji zadań Inspekcji Weterynaryjnej na terenie Powiatu Głogowskiego
    w 2016 roku.
  9. Sprawozdanie Starosty z prac Zarządu między sesjami Rady.
  10. Interpelacje, zapytania i wnioski radnych.
  11. Sprawy różne i oświadczenia radnych.
  12. Zamknięcie sesji.

Rady Powiatu Głogowskiego