REKRUTACJA UCZESTNIKÓW/UCZESTNICZEK DO PROJEKTU PN. „DZISIAJ DOŚWIADCZENIE – JUTRO ZATRUDNIENIE – ZAGRANICZNE PRAKTYKI ZAWODOWE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ POWIATU GŁOGOWSKIEGO”

REKRUTACJA UCZESTNIKÓW/ UCZESTNICZEK DO PROJEKTU PN. „DZISIAJ DOŚWIADCZENIE – JUTRO ZATRUDNIENIE – ZAGRANICZNE PRAKTYKI ZAWODOWE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ POWIATU GŁOGOWSKIEGO” PROWADZONA JEST OD DNIA 1 WRZEŚNIA 2016 r. DO DNIA 9 WRZEŚNIA 2016 r.

Projekt skierowany jest do uczniów i uczennic technikum oraz zasadniczej szkoły zawodowej - szkół prowadzonych przez Powiat Głogowski. W ramach projektu realizowane będą zagraniczne praktyki zawodowe w Niemczech dla uczniów i uczennic kształcących się w:

1. Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie w zawodzie:

• technik usług fryzjerskich,
  • technik obsługi turystycznej,
  • technik organizacji reklamy,
  • kucharz (zasadnicza szkoła zawodowa),
  • cukiernik(zasadnicza szkoła zawodowa),

2. Zespole Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie w zawodzie:

• technik elektronik,
  • technik teleinformatyk,

3. Zespole Szkół Ekonomicznych w Głogowie w zawodzie:

• technik logistyk,
  • technik ekonomista,
  • kucharz (zasadnicza szkoła zawodowa),

4. Technikum nr 6 w Głogowie w zawodzie:

• technik architektury krajobrazu,
  • technik geodeta,
  • technik leśnik.

Rekrutacja prowadzona jest w siedzibie w/w szkół.

Zasady naboru Uczestników/Uczestniczek do projektu zostały określone w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Dzisiaj doświadczenie – jutro zatrudnienie – zagraniczne praktyki zawodowe dla uczniów szkół Powiatu Głogowskiego” oraz Aneksie nr 1. Dokumenty dostępne są na stronie www.powiat.glogow.pl oraz na stronach internetowych w/w szkół.

Udzielane wsparcie w ramach projektu jest bezpłatne.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Erasmus + Akcja 1 Mobilność edukacyjna i jest finansowany przez Unię Europejską.

Załączniki do pobrania:

1. Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie