Informacja o wynikach naboru

W Starostwie Powiatowym w Głogowie, ul. Sikorskiego 21, 67-200 Głogów, przeprowadzono otwarty i konkurencyjny nabór na stanowisko:

INSPEKTOR W WYDZIALE ADMINISTRACJI BUDOWLANEJ

do zatrudnienia wybrany został kandydat Pani Anna Mazurkiewicz zamieszkała  w Głogowie

Kandydatka spełniła wszystkie wymogi formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko Inspektor w Wydziale Administracji Budowlanej, posiada wymagane                            w ogłoszeniu wykształcenie wyższe oraz wymagany staż pracy, ponadto uzyskała najwyższą liczbę punktów z drugiego etapu naboru tj. rozmowy kwalifikacyjnej.

STAROSTA GŁOGOWSKI